TJ Sokol Stráž nad.. vs FC Peč

Datum a čas konání: 22.5.2022 14:00

ZIMNÍ POHÁR OFS JH - 2022

Stráž – Bystřice B / Číměř  5:3 (4:2)

Branky : 7´,29´Mikuláštík, 18´,59´Labuť, 31´Kalvas – 33´,40´Mihulka, 75´Kaiseršot

Sestava Stráže : Rychlý – Jančura, Běhal, Eger, Zvára – Bubal, Kalvas, Chovítek, Labuť – Kozel, Mikuláštík

Střídali : Čada, Čurda.

Rozhodčí : Boček – Šťastný, Brož

Naše druhé představení v zimním poháru bylo již výsledkově poněkud lepší. S týmem Nové Bystřice B / Číměře jsme odehráli poměrně povedený první poločas, kdy jsme hned od začátku hráli aktivně a to se vyplatilo hned v 7. minutě, kdy se trefil Mikuláštík. Hosty jsme rychlým gólem trochu zaskočili a tak jsme měli více ze hry a vytvářeli jsme si další šance, které vedly k dalším třem brankám. Takže po půl hodině hry jsme již vedli 4:0 kdy se podruhé prosadil Mikuláštík a také se trefili Labuť s Kalvasem. Poté jsme polevili a hosté do poločasu snížili skóre o dva góly, když se dokázal prosadit dvakrát Mihulka. Poločas – 4:2.

Druhý poločas se nehrál v nějak závratném tempu. Hosté se snažili zápas zvrátit ve svůj prospěch a tak si vytvářeli slibné šance. Které ovšem nedotáhli k jejich smůle do zdárného konce. A byla to naopak Stráž, oproti prvnímu poločasu hrající v nižším tempu, která opět vsítila. Svůj druhý gól v zápase zaznamenal Labuť. 5:2. Hostům se do konce zápasu podařilo již jen upravit konečný výsledek na 5:3, když se trefil Kaiseršot.

Výhra pro nás znamená první 3 body v zimním poháru. A tak jsme ještě ve hře o finálový turnaj tohoto poháru, který se hraje 9.3.2022. Náš příští soupeř Velenice B je na tom bodově stejně jako my, takže to bude přímý boj o to kdo zůstane ve hře o pohár.